چگونه می توانم (به راحتی) در بازاریابی دیجیتال شغلی کسب کنم؟

edame
فوریه 8, 2020 0 Comment

با تقاضای باورنکردنی برای استعدادهای مختلف که از شکاف قابل توجهی در مهارتهای دیجیتالی ناشی می شود ، مهارتهای بازاریابی دیجیتال مورد توجه مشاغل در سراسر صنایع است. اما ، با وجود تقاضای فزاینده برای مهارت در این زمینه ، قلمرو بازاریابی دیجیتال بسیار رقابتی است – به این معنی که برای به دست آوردن شغل به عنوان یک بازاریاب دیجیتال ، با سهولت ، باید طرفدار باشید و به خودتان بهترین فرصت ممکن را برای حضور در این زمینه اختصاص دهید. شلوغ.

دیجیتال

در حال حاضر ، میزبان مهارت های بازاریابی قابل انتقال دیجیتال در تقاضای داغ توسط مارک ها و مشاغل با همه اشکال و اندازه وجود دارد – و اگر بتوانید انتخاب خوبی از این شایستگی ها داشته باشید ، شانس بسیار خوبی برای شما وجود دارد. خود را به یک کار عالی در زمینه بازاریابی دیجیتال تبدیل کنید.

اما چه کار دیگری می توانید انجام دهید تا یک کار بازاریابی هیجان انگیز و پاداش دهنده دیجیتال را با سهولت بدست آورید؟

بیایید کشف کنیم

صنعت را درک کنید
برای اینکه بتوانید بهترین فرصت ممکن برای دستیابی به شغل بازاریابی دیجیتال را داشته باشید ، باید صنعت داخل را بشناسید. در این مرحله ، شایان ذکر است که بازاریابی دیجیتال یکی از سریعترین صنایع در حال پیشرفت در جهان است و به روز می شود ، خواندن انتشارات پیشرو آنلاین بطور منظم یک ضروری است.

خود را برند کنید

برای اینکه به خودتان کمک کنید تبدیل به یک سوزن درخشان در یک یونجه دیجیتال غول پیکر ، باید خود را به عنوان یک برند شخصی فکر کنید. انجام این کار نه تنها به شما کمک می کند دانش جدید بازاریابی دیجیتال خود را عملی کنید ، بلکه شما کارفرمایان بالقوه را جذب خواهید کرد و نشان از ذکاوت ، استعداد و ماهیت فعال خود خواهید داشت.

با بهینه سازی پروفایل LinkedIn خود – اضافه کردن توصیفات ، کلمات کلیدی مناسب و نمونه هایی از تجربه خود را به پروفایل خود اضافه می کنید – علاوه بر نوشتن زیست نامه که اهداف ، اهداف ، دانش و ارزش شما را نشان می دهد ، برای شرکت ها رقابتی تر و جذاب تر خواهید شد. که در جستجوی بازاریابان جوان ، جاه طلب دیجیتال هستند. هنگام نوشتن شرح حال خود ، باید سعی کنید حلقه طلایی خود را همانطور که در راهنمای استراتژی دیجیتال ما شرح داده شده است – تعریف کنید – این اثر و جهت شما را به کپی می دهد.

علاوه بر این ، شما باید یک وبلاگ را راه اندازی کنید ، و پست هایی تولید کنید که مهارت های بازاریابی محتوا و دانش صنعت طاقچه شما را نشان می دهد.
بازاریابی محتوا

عملی کنید
علاوه بر تولید محتوا برای وبلاگ شخصی خود ، باید به ویراستاران نشریات جدید مبتنی بر بازاریابی دیجیتالی که به دنبال نویسندگان هستند نیز متوسل شوید: این نام نه تنها نام شما را از آنجا به دست می آورد بلکه یک بار دیگر برای نشان دادن اخلاق کار شما نیز فعالیت خواهد کرد. ، میل به موفقیت و دانش بنیان مربوطه به کارفرمایان بالقوه.

در حالی که وبلاگ نویسی یا وبلاگ نویسی میهمانان روشهای قابل قبولی برای کمک به شما در کار کردن در زمینه کار عالی در زمینه بازاریابی دیجیتال هستند ، به دست آوردن تجربه عملی با ارائه خدمات خود به سازمان ها به صورت رایگان یا انجام دوره های کارآموزی کوتاه برای دستیابی به تجربه و ارتباطات مرتبط.

اتصالات برای بازاریاب دیجیتال جوانه زده بسیار حیاتی است و با وجود دوره های کارآموزی در این زمینه اغلب بدون پرداخت هزینه ، به احتمال زیاد شما در چنین شرایطی فراگیر مهارت های جدیدی را در یک محیط کار فراگیر تجربه خواهید کرد ، دیگر وقت نخواهید داشت درباره کمبود جبران فکر کنید. و با تجربه newfound ، کار بازاریابی دیجیتال جدید شما تقریباً در گوشه و کنار انتظار خواهد بود.

واجد شرایط شوید

صدور گواهینامه حرفه ای و صلاحیت های صنعت ارائه می دهد راه مناسب برای تبدیل شدن به یک بازاریاب گرد و گرد در حالی که اعتبار خود را اعتبار می دهید و به اوایل کار خود می پردازید. با ثبت نام در یک دوره بازاریابی دیجیتال مبتنی بر صنعت ، به رسمیت شناخته شده در صنعت ، شما قادر خواهید بود با سرعت خودتان درس بخوانید ، یک میزبان مهارت های عملی را بدست آورید و یک مدرک تحصیلی کسب کنید که شما را نسبت به بیشتر رقابت ها بسیار مطلوب تر کند.

در بازاریابی دیجیتال هیچ میانبر پنهانی وجود ندارد ، اما با داشتن مداوم ، پایدار ، پیروی از این توصیه و اجازه دادن اشتیاق شما راهنمای شماست ، با رسیدن به اولین شغل بازاریابی دیجیتال رویای آسان تر از آنچه فکر می کنید باشد.

با تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای در زمینه بازاریابی دیجیتال ، ابزارها و فن آوری های لازم را برای رفع چالش های فردا بیاموزید. امروز بروشور را بارگیری کنید!

همین حالا کار رویاییت رو بدست بیار